See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdów studyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdów studyjnych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne, dowolne części od 1 do 2, tj.: 1) Część I zamówienia - Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa wielkopolskiego pn.: „Odnawialne źródła energii a rozwój obszarów wiejskich”. a) Przedmiotem zamówienia jest obsługa wyjazdu studyjnego w zakresie: przygotowania i realizacji planu wyjazdu, zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia uczestników, transportu, ubezpieczenia, zagwarantowanie opiekuna wyjazdu oraz zapewnienie materiałów promocyjnych; b) Wyjazd studyjny odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 14 września a 16 października 2026 roku (okres 3 dni – wyjazd studyjny musi się odbyć tylko w dni robocze tj.: od poniedziałku do piątku). c) Liczba uczestników wyjazdu studyjnego do województwa wielkopolskiego - 21 osób. 2) Część II zamówienia - Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa lubelskiego pn.: „Rola gospodarstw ekologicznych w rozwoju obszarów wiejskich” a) Przedmiotem zamówienia jest obsługa wyjazdu studyjnego w zakresie: przygotowania i realizacji planu wyjazdu, zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia uczestników, transportu, ubezpieczenia, zagwarantowanie opiekuna wyjazdu oraz zapewnienie materiałów promocyjnych; b) Wyjazd studyjny odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 14 września a 16 października 2026 roku (okres 3 dni – wyjazd studyjny musi się odbyć tylko w dni robocze tj.: od poniedziałku do piątku); c) Liczba uczestników wyjazdu studyjnego do województwa lubelskiego - 29 osób. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) dla poszczególnych części zawarty został w Załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 403519-2026
Interne Kennung: OK-III.272.1.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63511000 Organisation von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa wielkopolskiego pn.: „Odnawialne źródła energii a rozwój obszarów wiejskich”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa wielkopolskiego pn.: „Odnawialne źródła energii a rozwój obszarów wiejskich”. a) Przedmiotem zamówienia jest obsługa wyjazdu studyjnego w zakresie: przygotowania i realizacji planu wyjazdu, zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia uczestników, transportu, ubezpieczenia, zagwarantowanie opiekuna wyjazdu oraz zapewnienie materiałów promocyjnych; b) Wyjazd studyjny odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 14 września a 16 października 2026 roku (okres 3 dni – wyjazd studyjny musi się odbyć tylko w dni robocze tj.: od poniedziałku do piątku). c) Liczba uczestników wyjazdu studyjnego do województwa wielkopolskiego - 21 osób. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku 1 do SWZ. 3. Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej Schemat II – Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW+ Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.
Interne Kennung: OK-III.272.1.61.2026 - część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - Usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa lubelskiego pn.: „Rola gospodarstw ekologicznych w rozwoju obszarów wiejskich”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji i obsługi wyjazdu studyjnego do województwa lubelskiego pn.: „Rola gospodarstw ekologicznych w rozwoju obszarów wiejskich” a) Przedmiotem zamówienia jest obsługa wyjazdu studyjnego w zakresie: przygotowania i realizacji planu wyjazdu, zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia uczestników, transportu, ubezpieczenia, zagwarantowanie opiekuna wyjazdu oraz zapewnienie materiałów promocyjnych; b) Wyjazd studyjny odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 14 września a 16 października 2026 roku (okres 3 dni – wyjazd studyjny musi się odbyć tylko w dni robocze tj.: od poniedziałku do piątku); c) Liczba uczestników wyjazdu studyjnego do województwa lubelskiego - 29 osób. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej Schemat II – Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW+ Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.
Interne Kennung: OK-III.272.1.61.2026 - część II zamówienia