2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol – Výukové pomůcky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového a nepoužitého vybavení pro výuku a 3D a kreativních technologií do 6 budov základních škol ve Statutárním městě Havířově.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf, 30232100 Drucker und Plotter, 38520000 Scanner, 38652120 Videoprojektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol – Výukové pomůcky - Část 1 - Vybavení pro výuku
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého vybavení pro výuku.
Interne Kennung: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol – Výukové pomůcky - Část 1 - Vybavení pro výuku
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol – Výukové pomůcky - Část 2 - 3D a kreativní technologie
Interne Kennung: Zavedení virtuální reality do odborných učeben základních škol – Výukové pomůcky - Část 2 - 3D a kreativní technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 38520000 Scanner, 38652120 Videoprojektoren
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162000 Educational equipment
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 39162110 Teaching supplies, 30232100 Printers and plotters, 38520000 Scanners, 38652120 Video projectors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 39162110 Teaching supplies
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 38520000 Scanners, 38652120 Video projectors