640661-2026 - Ergebnis
Litauen – Event-Organisation – Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai B lygio tarptautinių renginių (susitikimai ir konferencijos) švietimo, mokslo ir sporto srityse organizavimo paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai B lygio tarptautinių renginių (susitikimai ir konferencijos) švietimo, mokslo ir sporto srityse organizavimo paslaugos
Beschreibung: Perkančiosios organizacijos pirmininkavimo ES Tarybai ekspertinio (B) lygmens renginių organizavimo, renginių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo, pervežimo ir su tuo susijusios paslaugos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0