See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA NAKUP PROMOCIJSKEGA MATERIALA
Beschreibung: Predmet dinamičnega nabavnega sistema je nakup promocijskega materiala s tiskom za več NOE v AVP.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 554552