640673-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – PL Šternberk – modernizace akutního oddělení – vnitřní vybavení – nábytek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPL Šternberk – modernizace akutního oddělení – vnitřní vybavení – nábytek
BeschreibungPředmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě uzavřené smlouvy o dílo, na jejímž základě bude provedena dodávka vnitřního vybavení, a to nábytku v objektu akutního psychiatrického oddělení v areálu Psychiatrické léčebny Šternberk z dotačně podpořeného projektu „PL Šternberk – modernizace akutního oddělní“.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 33192120 Krankenhausbetten, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMAO
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel určí termín pro zaměření a termín dodávky a montáže nábytku v závislosti na připravenosti stavby.