See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skupno javno naročilo za nakup goriva ter določenih izdelkov za nego in vzdrževanje vozil in osnovnih nadomestnih delov na bencinskih servisih dobaviteljev
Beschreibung: Skupno javno naročilo za nakup goriva ter določenih izdelkov za nego in vzdrževanje vozil in osnovnih nadomestnih delov na bencinskih servisih dobaviteljev
Interne Kennung: ODGO-15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1
Beschreibung: Nakup goriva za vozila na bencinskih servisih dobaviteljev ter nakup določenih izdelkov za nego in vzdrževanje vozil in osnovnih nadomestnih delov na bencinskih servisih dobaviteljev
Interne Kennung: 554473
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2
Beschreibung: Nakup goriva za plovila na bencinskih servisih dobaviteljev v priobalnem pasu
Interne Kennung: 554474
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 3
Beschreibung: Nakup in dobava goriva za agregate
Interne Kennung: 554475
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP 4
Beschreibung: Storitev polnjenja električnih vozil
Interne Kennung: 554476