640683-2025 - Wettbewerb
Belgien – Allgemeine und berufliche Bildung – Raamovereenkomst voor de evaluatie van de Leaders in Teaching Tanzania programma - LEAD pillar 2025-2030 voor VVOB Tanzania, bestaande uit drie metingen (baseline, midline, endline)
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de evaluatie van de Leaders in Teaching Tanzania programma - LEAD pillar 2025-2030 voor VVOB Tanzania, bestaande uit drie metingen (baseline, midline, endline)
Beschreibung: Dit dossier is toegespitst op Tanzania en zal ook daar uitgevoerd worden, derhalve zijn alle documenten enkel in het Engels opgesteld.
Interne Kennung: VVOB TA 2025 10 01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB TA 2025 10 01 - 1
Beschreibung: Deze raamovereenkomst voorziet in vier opdrachten met één aannemer, waarvan de eerste direct wordt gegund en de tweede, derde en vierde naar keuze van de aanbestedende dienst worden besteld: - Basisevaluatie (eerste opdracht) - (Her)ontwikkeling van tools en testen - Midline-evaluatie - Eindevaluatie Deze offerteaanvraag bevat reeds een opdrachtomschrijving voor de basisevaluatie (zie bijlage 1). Voor de overige opdrachten worden specifieke opdrachtomschrijvingen ontwikkeld en gedeeld met de vooraf gekwalificeerde aannemer. Op basis van de opdrachtomschrijving dient de consultant een kort voorstel in. Indien goedgekeurd, zal VVOB de aannemer aanstellen om de evaluatie uit te voeren, met inachtneming van de algemene voorwaarden zoals uiteengezet in de raamovereenkomst en de specifieke vereisten van de opdracht. Met deze evaluaties wil VVOB meer leren over en een externe waardering krijgen voor haar programma en de hoofddoelstelling: "Creëren schoolleiders een ondersteunende omgeving voor de professionele ontwikkeling van docenten en hoe? Hoe draagt/droeg het programma hieraan bij? En hoe kan de implementatie worden verbeterd om de effectiviteit, impact en duurzaamheid te vergroten?"
Interne Kennung: 1