2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 2 ks vozidel na konvenční pohon pro MPO rok 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup 2 ks osobních vozidel s konvenčním pohonem pro Městskou policii Olomouc. Podrobnosti viz technická specifikace vozidel. V rámci uvedeného zadávacího řízení bude uzavřena s dodavatelem kupní smlouva. Zákonné pojištění vozidla a havarijní pojištění hradí kupující, ale zajistí jej prodávající ve spolupráci s kupujícím. Je vhodné si ověřit u zadavatele výši bonusu pro zákonné pojištění. Vozidlo bude při převzetí zákonně a havarijně pojištěno přes makléře zadavatele statutárního města Olomouce. Kontakt na makléře: Petr Strouhal, e-mail: petr.strouhal@satum.cz, tel.: 605 207 266. Dodavatel vozidla zajistí na svůj náklad přidělení registrační značky. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace (dále jen „ZD“). Statutární město Olomouc vyzývá dodavatele k podání nabídky na nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávanou v otevřeném řízení* s níže uvedenou specifikací. Nabídky se podávají výhradně v elektronické podobě prostřednictvím elektronického nástroje EVEZA. Zadávací řízení se řídí dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZZVZ“). Uvedené zadávací řízení nespadá do působnosti zákona č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících (dále jen „ZPNV“). *Poznámka: Z důvodu, že zadavatel v roce 2026 již realizoval nebo má v plánu pořídit více osobních vozidel, kdy součet předpokládané hodnoty všech dosud známých veřejných zakázek převyšuje limit zakázky malého rozsahu, tj. 3 000 000,- Kč bez DPH a zároveň je v součtu předpokládané hodnoty VZ nad částkou 5 386 000,00 Kč bez DPH (limit pro nadlimitní veřejnou zakázku). Z daného důvodu zadavatel zvolil jako druh zadávacího řízení otevřené řízení dle ZZVZ. Veřejné zakázky realizované nebo plánované v roce 2026 v Kč bez DPH: 1. VZ 26012 - Dodávka 2 ks vozidel pro odbor školství, odd. středisko stravy 2026 – smluvní cena 2 364 461,60 Kč bez DPH – Druh ZŘ: veřejná zakázka malého rozsahu 2. VZ 26058 - Nákup 2 ks osobních elektrovozidel dodávkového typu pro MPO – smluvní cena 1 648 192,00 Kč bez DPH – Druh ZŘ: zjednodušené podlimitní řízení dle ZZVZ 3. VZ 26158 - Dodávka 2 ks osobních vozidel pro odbor sociálních věcí MMOl – předpokládaná hodnota VZ 710 743,80 Kč bez DPH - Druh ZŘ: zjednodušené podlimitní řízení dle ZZVZ 4. VZ 26170 - Dodávka osobního vozidla pro odbor vnitřní správy a provozu MMOl – předpokládaná hodnota VZ 413 223,14 Kč bez DPH - Druh ZŘ: zjednodušené podlimitní řízení dle ZZVZ 5. VZ 26177 - Nákup 2 ks vozidel na konvenční pohon pro MPO rok 2026 – předpokládaná hodnota VZ 1 074 380,16 Kč bez DPH - Druh ZŘ: otevřené řízení dle ZZVZ Celkem: 6 211 000,70 Kč bez DPH
Interne Kennung: 26177
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
640699-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26177
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001