2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcia viacúčelovej športovej haly v Dubnici nad Váhom
Beschreibung: Predmet zákazky zahŕňa rekonštrukciu existujúcej športovej haly vrátane súvisiacich búracích prác, stavebných úprav a modernizácie technických zariadení budovy. Súčasťou realizácie je najmä rekonštrukcia obvodového plášťa a strešnej konštrukcie objektu, úprava vnútorných priestorov vrátane šatní, hygienických zariadení a tribún, realizácia novej športovej podlahy, ako aj rekonštrukcia a doplnenie technických rozvodov objektu. Predmet zákazky zároveň zahŕňa realizáciu nového zdroja tepla s využitím systému tepelných čerpadiel vrátane zhotovenia vŕtaných studní, areálových rozvodov studničnej vody a súvisiacich technologických zariadení. Rozsah a technické riešenie stavby sú podrobne definované v projektovej dokumentácii, ktorú vypracovala spoločnosť HajPo, s.r.o. a Ing. arch. Vlasta Illievová-Santa, a tvorí súčasť súťažných podkladov a podľa ktorej bude realizácia vykonaná. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť realizáciu diela v súlade s projektovou dokumentáciou, platnými technickými normami a právnymi predpismi vrátane zabezpečenia vytýčenia inžinierskych sietí, vykonania potrebných skúšok a revízií, riadneho nakladania s odpadmi a odovzdania funkčného a prevádzkyschopného diela objednávateľovi. Na zhotoviteľa sa prenáša povinnosť zabezpečiť realizáciu všetkých činností, prác a opatrení vyplývajúcich z podmienok uvedených v stavebnom povolení a zo záväzných stanovísk dotknutých orgánov, ktorými je viazaný objednávateľ ako stavebník. Ďalšie podrobnosti sú uvedené v časti B.1 OPIS predmetu zákazky týchto súťažných podkladov a v projektovej dokumentácií, ktorá tvorí prílohu č. 4 SP.
Interne Kennung: 2475/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45443000 Fassadenarbeiten, 45261100 Errichtung von Dachstühlen, 45232141 Heizanlage, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2475/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45443000 Facade work, 45261100 Roof-framing work, 45232141 Heating works, 45311000 Electrical wiring and fitting work
5. Lot
Lot: LOT-0001