2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kisfogyasztói mérőbeszerzés_v2
Beschreibung: Ajánlatkérő kisfogyasztói mérőket kíván beszerezni adásvételi szerződés megkötése keretében. Tárgyi eljárás részei: 1. rész: Egyfázisú, kétvezetékes, közvetlen csatlakozású elektronikus hatásos villamos energia fogyasztásmérők 2. rész: Háromfázisú, négyvezetékes, közvetlen csatlakozású elektronikus hatásos villamos energia fogyasztásmérők Továbbiak a II.2.4) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A közbeszerzés tárgyának részletes feladatleírását és mennyiségét a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001297052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Részletesen a közbeszerzési dokumentációban.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Egyfázisú, kétvezetékes, közvetlen csatlakozású
Beschreibung: Tárgyi rész tekintetében Ajánlatkérő egyfázisú, kétvezetékes, közvetlen csatlakozású elektronikus hatásos villamos energia fogyasztásmérőket kíván beszerezni. A szerződés keretmennyisége: 135 650 db, amely a Megrendelők között az alábbiak szerint oszlik meg: - az MVM Démász Áramhálózati Kft. vonatkozásában: 100 000 db - az MVM Émász Áramhálózati Kft. vonatkozásában: 35 650 db Megrendelő a keretmennyiség 70% -ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata, illetve kötelezettsége. Ajánlatkérő kizárólag új, nem használt termékeket fogad el! A részletes termékleírást a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001297052026/1
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Los: LOT-0002
Titel: Háromfázisú, négyvezetékes, közvetlen csatlakozású
Beschreibung: Tárgyi rész tekintetében Ajánlatkérő Háromfázisú, négyvezetékes, közvetlen csatlakozású elektronikus hatásos villamos energia fogyasztásmérőket kíván beszerezni. A szerződés keretmennyisége: 123 050 db, amely a Megrendelők között az alábbiak szerint oszlik meg: - az MVM Démász Áramhálózati Kft. vonatkozásában: 46 000 db - az MVM Émász Áramhálózati Kft. vonatkozásában: 77 050 db Megrendelő a keretmennyiség 70% -ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy a közbeszerzési dokumentumokban esetlegesen szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata, illetve kötelezettsége. Ajánlatkérő kizárólag új, nem használt termékeket fogad el! A részletes termékleírást a Közbeszerzési dokumentumok (KD) Műszaki leírás része tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001297052026/2
640713-2026 - Competition
Hungary – Meters – Kisfogyasztói mérőbeszerzés_v2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kisfogyasztói mérőbeszerzés_v2
Internal identifier: EKR001297052026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Részletesen a közbeszerzési dokumentációban.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001297052026/1
Main classification (cpv): 38554000 Electricity meters
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR001297052026/2