2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. w ramach Aglomeracyjnej Grupy Zakupowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów w ramach Aglomeracyjnej Grupy Zakupowej. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części tj: Część nr 1 Przedmiotem zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej: - jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław (Lidera) i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Długołęka, - jednostek organizacyjnych Gminy Jordanów Śląski - jednostek organizacyjnych Gminy Kobierzyce, - jednostek organizacyjnych Gminy Siechnice Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r., wynosi 32 101,531 MWh. Część nr 2 Przedmiotem zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej na potrzeby zaopatrzenia obiektów w energię elektryczną: - jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław (Lidera)i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Czernica i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Długołęka i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Jordanów Śląski i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Kobierzyce i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Siechnice i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Powiatu Wrocławskiego i innych podmiotów Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r., wynosi 52 051,683 MWh. Dokładny opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia, wykazach punktów poboru oraz Projektach umów - Załączniki nr 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 8h do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/53/2026/WKE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa art.138 ust.2 pkt 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenie przestrzeni publicznej: - jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław (Lidera) i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Długołęka, - jednostek organizacyjnych Gminy Jordanów Śląski - jednostek organizacyjnych Gminy Kobierzyce, - jednostek organizacyjnych Gminy Siechnice Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r., wynosi 32 101,531 MWh.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2 – dostawa energii elektrycznej na potrzeby zaopatrzenia obiektów w energię elektryczną: - jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław (Lidera)i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Czernica i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Długołęka i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Jordanów Śląski i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Kobierzyce i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Gminy Siechnice i innych podmiotów - jednostek organizacyjnych Powiatu Wrocławskiego i innych podmiotów Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r., wynosi 52 051,683 MWh. Dokładny opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia, wykazach punktów poboru oraz projektach umów.
Interne Kennung: Część 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/PN/53/2026/WKE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Podstawa art.138 ust.2 pkt 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Internal identifier: Część 2