2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie nasadzeń, pielęgnacja roślin i utrzymanie kwietników oraz kompleksowa pielęgnacja zieleni w wybranych lokalizacjach na terenie miasta Białegostoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z wykonaniem nasadzeń, pielęgnacją roślin i utrzymaniem kwietników oraz kompleksową pielęgnacją zieleni w wybranych lokalizacjach na terenie miasta Białegostoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy prac oraz początkowe zestawienie donic i konstrukcji kwietnikowych, dane techniczne donic i konstrukcji kwietnikowej określają zał. nr 1-7 do SWZ.
Interne Kennung: DGK-IV.271.72.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DGK-IV.271.72.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001