640767-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Röntgenkontrollausrüstung – Kelebiai vasúti röntgensugaras átvilágító rendszer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kelebiai vasúti röntgensugaras átvilágító rendszer
Beschreibung: Vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés „Kelebiai vasúti röntgensugaras rakományátvilágító rendszer (CCEI-2023-HU-BCP)” tárgyban.
Interne Kennung: EKR001293342026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő 1 db vasúti rakomány átvilágító röntgen rendszert kíván beszerezni. A rendszer célja, hogy azzal a Nemzeti Adó-és Vámhivatal ellenőrzést végezzen vasúti járművekkel szállított áruk azonosságának megállapítása céljából, olyan technológia alkalmazásával, mely roncsolás mentesen, ionizáló sugárzás által előállított képek alkotásával működik. További célkitűzés a vasúti szerelvények tekintetében a lehetséges rejtekhelyek, vagy szerkezeti változtatások azonosítása, amelyek kihasználásával illegális terméket helyeznek el a vasúti kocsikban. Nyertes ajánlattevőnek a rendszer sikeres átadás-átvételétől számított 60 hónapos időtartamon belül el kell végeznie a készülék rendeltetésszerű működéséhez szükséges karbantartásokat. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001293342026/1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
640767-2026 - Competition
Hungary – X-ray inspection equipment – Kelebiai vasúti röntgensugaras átvilágító rendszer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001293342026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38582000 X-ray inspection equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001293342026/1
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment, 45223000 Structures construction work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45340000 Fencing, railing and safety equipment installation work