2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług komunikacji elektronicznej obejmujących usługi sieci transmisji danych i dostępu do Internetu, usługi telekomunikacyjne głosowe w technologii VoIP oraz usługi utrzymania i wsparcia technicznego na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na lata 2027 – 2029
Beschreibung: Świadczenie usług komunikacji elektronicznej obejmujących usługi sieci transmisji danych i dostępu do Internetu, usługi telekomunikacyjne głosowe w technologii VoIP oraz usługi utrzymania i wsparcia technicznego na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie na lata 2027 – 2029
Vorherige Bekanntmachung: 443576-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.98.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64215000 Internet-Telefondienste, 32412110 Internet, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 443576-2026
Internal identifier: OR-D-III.272.98.2026.AB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
Additional classification (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services, 64215000 IP telephone services, 32412110 Internet network, 72400000 Internet services
5. Lot
Lot: LOT-0001