640779-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (11 loturi)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (11 loturi)
Beschreibung: Achiziționare reactivi și consumabile de laborator (11 loturi) În cadrul procedurii se vor achiziționa reactivi și consumabile de laborator, în urma defalcării obiectului procedurii de achiziție publică pe 11 loturi, cu respectarea conditiilor prevazute in cadrul Caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3519879_2023_PAAPD1430584
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi pentru determinarea gupelor sanguine
Beschreibung: Conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 la acesta
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi si consumabile, compatibil cu analizoarele de coagulare sta compact max 3
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi si consumabile, compatibil cu analizoarele de hematologie System XN 1500/XN1000
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Reactivi si consumabile, compatibil cu analizoarele de urini Labumat2 si urised2
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Reactivi pentru determinari gaze in sange
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Reactivi -Medii de cultura petru laboratorul de microbiologie
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0007
Titel: Reactivi pt testarea rapida in laboratorul de microbiologie
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Reactivi -Tulpini referinta pentru laboratorul de microbiologie
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Reactivi petru laboratorul de microbiologie (Seruri)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Reactivi pentru testarea rapida prin metoda Imunoflorescenta
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Reactivi pentru testarea rapida a timpilor de coagulare
Interne Kennung: 11