2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skārienpaneļu (Panel PC) iegāde telpu noslodzes attēlošanai Latvijas Universitātes vajadzībām
Beschreibung: Skārienpaneļu (Panel PC) iegāde telpu noslodzes attēlošanai Latvijas Universitātes vajadzībām
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001