640811-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Haftpflichtversicherungen – Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Nijkerk en Leusden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAansprakelijkheidsverzekering gemeente Nijkerk en Leusden
BeschreibungWij zijn als gemeente Nijkerk en Leusden op zoek naar een geschikte partij om een aansprakelijkheidsverzekering mee af te sluiten. Optioneel komt hier een goed werkgeverschap verzekering bij. 0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensBevorderen van de concurrentie voor de beste prijs/kwaliteitsverhouding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGemeente Nijkerk
BeschreibungAansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Nijkerk
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenOpties tot verlengen: 2 (twee) maal 12 maanden
LosLOT-0002
TitelGemeente Leusden
BeschreibungAansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Leusden
Interne Kennung2