640865-2026 - Ergebnis
Rumänien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Consumabile IT (unități de imagine și tonere) pentru echipamente marca Canon, Lexmark, Ricoh, HP si riboane Intermec standard GP 02 pentru imprimante marca Intermec Easy Coder PC4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumabile IT (unități de imagine și tonere) pentru echipamente marca Canon, Lexmark, Ricoh, HP si riboane Intermec standard GP 02 pentru imprimante marca Intermec Easy Coder PC4
Beschreibung: Achiziționarea de consumabile IT (unități de imagine și tonere) pentru echipamente marca Lexmark, Canon, Ricoh, HP și riboane Intermec standard GP 02 pentru imprimante marca Intermec Easy Coder PC4, utilizate în activitatea de printare a documentelor atât la nivel central, cât și la nivelul subunităților poștale, conform prevederilor caietului de sarcini Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.elicitatie.ro/pub). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici până la termenul-limită stabilit. (cu respectarea art.173, alin.1 din Legea nr.99/2016).
Interne Kennung: RO427410-2026—428.01/281.01/282.01/283.01/285.01/286.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1- Consumabile IT (unitati de imagine) pentru echipamente marca Lexmark
Beschreibung: UNITATE CILINDRU LEXMARK 56F0Z0E - LEXMARK MS421DN - 1.000 bucati UNITATE IMAGINE 55B0ZA0 - LEXMARK MX431ADN - 100 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2- Consumabile IT (tonere) pentru echipamente marca Canon
Beschreibung: TONER BLACK C-EXV 54 (1394C002) - CANON IRC 3125I - 130 bucati, TONER MAGENTA C-EXV 54 (1396C002) - CANON IRC 3125I - 60 bucati, TONER CYAN C-EXV 54 (1395C002) - CANON IRC 3125I - 60 bucati, TONER YELLOW C-EXV 54 (1397C002) - CANON IRC 3125I - 55 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3- Consumabile IT (tonere) pentru echipamente marca Lexmark
Beschreibung: TONER NEGRU LEXMARK 55B2XOE - LEXMARK MX431ADN - 300 bucati, TONER LEXMARK 56F2X0E - LEXMARK MS421DN - 1.300 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4- Consumabile IT (tonere) pentru echipamente marca RICOH
Beschreibung: TONER NEGRU RICOH 407340 - RICOH SP4510 DN - 250 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5- Consumabile IT (tonere) pentru echipamente marca HP
Beschreibung: TONER NEGRU HP CF226X - HP LASERJET PRO M402DNE - 2.500 bucati, TONER CF259X HP59X - LJ PRO MFP M428 FDN - 380 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6- Riboane Intermec standard GP 02 pentru imprimante marca Intermec Easy Coder PC4
Beschreibung: RIBON INTERMEC STANDARD GP 02 (mic) - INTERMEC EASY CODER PC4 (MICI) - 7.000 bucati, conform prevederilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 30192320 Druckerbänder