2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonania dokumentacji projektowej ulicy – działka nr ew. 106/3 obręb 4-02, ul. Nadrzecznej, ul. Zielonej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Wykonania dokumentacji projektowej ulicy – działka nr ew. 106/3 obręb 4-02, ul. Nadrzecznej, ul. Zielonej.
Interne Kennung: WPI.271.1.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ulicy – działka nr ew. 106/3 obręb 4-02 w Nowym Dworze Mazowieckim"
Beschreibung: Część 1 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ulicy działka nr ew. 106/3 obręb 4-02w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy gminnej drogi wewnętrznej o długości ok. 70 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działce nr ew. 106/3 obręb 4-02 w Nowym Dworze Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 1 zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ul. Nadrzecznej w Nowym Dworze Mazowieckim"
Beschreibung: Część 2 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ul. Nadrzecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej nr 240857W - ul. Nadrzecznej o długości ok. 260 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na działkach nr ew. 45/10, 28/8, 28/7, 28/4, 28/49 obręb 0029 8-03 w Nowym Dworze Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 2 znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Przebudowa ul. Zielonej w Nowym Dworze Mazowieckim"
Beschreibung: Część 3 zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej ul. Zielonej w Nowym Dworze Mazowieckim. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi gminnej nr 240846W - ul. Zielonej o długości ok. 220 m. Projektowana droga przebiega przez teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działkach nr ew. 1/1, 2/4, 3/16, 4/5, 1/6 obręb 0039 9-02 w Nowym Dworze Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na część 3 znajduje się w załączniku nr 1C do SWZ
Interne Kennung: Część 3