2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029
Interne Kennung: PZ.293.1527.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie, Zakładu Linii Kolejowych w Łodzi i Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie, Zakładu Linii Kolejowych w Łodzi i Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku Kamiennej
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku, Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach i Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku, Zakładu Linii Kolejowych w Siedlcach i Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach, Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie, Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie i Zakładu Linii Kolejowych w Nowym Sączu
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach, Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie, Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie i Zakładu Linii Kolejowych w Nowym Sączu
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu, Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie i Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu, Zakładu Linii Kolejowych w Częstochowie i Zakładu Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych we Wrocławiu, Zakładu Linii Kolejowych w Opolu, Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu i Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych we Wrocławiu, Zakładu Linii Kolejowych w Opolu, Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu i Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu, Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze i Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu, Zakładu Linii Kolejowych w Zielonej Górze i Zakładu Linii Kolejowych w Szczecinie
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni, Zakładu Linii Kolejowych w Olsztynie i Zakładu Linii Kolejowych w Bydgoszczy
Beschreibung: Utrzymanie urządzeń elektroenergetyki nietrakcyjnej zabudowanych na obiektach i liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w latach 2026 - 2029, na terenie działania Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni, Zakładu Linii Kolejowych w Olsztynie i Zakładu Linii Kolejowych w Bydgoszczy
Interne Kennung: 7