64091-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Personaleinstellung – Europese aanbesteding inhuur personeel SO Kampen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding inhuur personeel SO Kampen
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: 1. OP (Onderwijzend Personeel): Dit omvat alle docenten en onderwijsprofessionals die direct betrokken zijn bij het lesgeven en de educatieve ontwikkeling van de leerlingen. 2. OOP (Onderwijs Ondersteunend Personeel): Hieronder vallen medewerkers die ondersteunende diensten leveren, zoals praktijkdocenten, leraarondersteuner/pedagoog & onderwijsassistenten. Buiten de opdracht valt: 1. Specialistische docenten die zich bijvoorbeeld richten op fysieke educatie en bewegingsonderwijs vallen niet onder deze opdracht. 2. Professionals, zoals orthopedagogen, logopedisten. 3. Andere specialisten of medewerkers die niet direct betrokken zijn bij het reguliere onderwijs of de algemene onderwijs ondersteuning, zoals externe adviseurs en andere gespecialiseerde dienstverleners. . De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van €1.100.000.
Interne Kennung: 2024-INH1350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur personeel
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: 1. OP (Onderwijzend Personeel): Dit omvat alle docenten en onderwijsprofessionals die direct betrokken zijn bij het lesgeven en de educatieve ontwikkeling van de leerlingen. 2. OOP (Onderwijs Ondersteunend Personeel): Hieronder vallen medewerkers die ondersteunende diensten leveren, zoals praktijkdocenten, leraarondersteuner/pedagoog & onderwijsassistenten. Buiten de opdracht valt: 1. Specialistische docenten die zich bijvoorbeeld richten op fysieke educatie en bewegingsonderwijs vallen niet onder deze opdracht. 2. Professionals, zoals orthopedagogen, logopedisten. 3. Andere specialisten of medewerkers die niet direct betrokken zijn bij het reguliere onderwijs of de algemene onderwijs ondersteuning, zoals externe adviseurs en andere gespecialiseerde dienstverleners. De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van €1.100.000.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor 2 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 2 keer te verlengen met 1 jaar. In totaal kan deze opdracht dus 4 jaar duren. De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van €1.100.000.