2. Verfahren
Verfahren
Titel: „GENOVA spol. s r.o. - vybudování nové kompostárny – nové vyhlášení“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka třídiče a překopávače kompostu. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Třídič
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka třídiče . Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 1
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Překopávač kompostu
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka překopávače kompostu. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické požadavky. Předmětem zakázky je rovněž doprava do místa plnění vč. uvedení do provozu, předání kompletního manuálu v českém jazyce a zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke