640947-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku i drobnego sprzętu laboratoryjnego do SPZOZ w Łukowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku i drobnego sprzętu laboratoryjnego do SPZOZ w Łukowie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia we wspólnym słowniku określony jest kodem CPV: CPV: 33141000 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne; 33141200 – Cewniki; 33141300 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi; 33141420 - Rękawice chirurgiczne; 33141600 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy; 33171000 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji. Zakres zamówienia: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne; Cewniki; Strzykawki; Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi; Rękawice chirurgiczne; Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy; Przyrządy do anestezji i resuscytacji. Igły iniekcyjne. Pojemniki na odpady Kaniula dożylna. Zamknięty system do pobierania krwi. Drobny sprzęt laboratoryjny itp. Przedmiot zamówienia stanowią dostawy sprzętu jednorazowego użytku i drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby SPZOZ w Łukowie, przez okres 24 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy. Szczegółowy asortyment, przewidziane do zakupu ilości, wymagania, ilości próbek do oceny parametrów funkcjonalnych i jakości oferowanego asortymentu, zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: pakiet nr AS-1 2 000,00 zł pakiet nr AS-20 100,00 zł pakiet nr AS-2 1500,00 zł pakiet nr AS-21 500,00 zł pakiet nr AS-3 5 000,00 zł pakiet nr AS-22 100,00 zł pakiet nr AS-4 2 000,00 zł pakiet nr AS-23 50,00 zł pakiet nr AS-5 100,00 zł pakiet nr AS-24 900,00 zł pakiet nr AS-6 600,00 zł pakiet nr AS-25 300,00 zł pakiet nr AS-7 13 000,00 zł pakiet nr AS-26 1 400,00 zł pakiet nr AS-8 500,00 zł pakiet nr AS-27 2 000,00 zł pakiet nr AS-9 600,00 zł pakiet nr AS-28 1 200,00 zł pakiet nr AS-10 1 000,00 zł pakiet nr AS-29 3 000,00 zł pakiet nr AS-11 100,00 zł pakiet nr AS-30 Wadium nie jest wymagane pakiet nr AS-12 500,00 zł pakiet nr MAG-1 400,00 pakiet nr AS-13 500,00 zł pakiet nr MAG-2 9 000,00 pakiet nr AS-14 1 500,00 zł pakiet nr MAG-3 1 800,00 pakiet nr AS-15 400,00 zł pakiet nr MAG-4 800,00 zł pakiet nr AS-16 5 000,00 zł pakiet nr MAG-5 300,00 zł pakiet nr AS-17 500,00 zł pakiet nr MAG-6 1 000,00 zł pakiet nr AS-18 300,00 zł pakiet nr LAB-1 700,00 zł pakiet nr AS-19 450,00 zł pakiet nr LAB-2 400,00 zł Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wymagany termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: 12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.1
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.2
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.3
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.4
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.5
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.6
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.7
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.8
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.8 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.9
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.9 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.10
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.10 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.11
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.11 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.12
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.12 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.13
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.13 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.14
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.14 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.15
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.15 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.16
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.16 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.17
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.17 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.18
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.18 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.19
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.19 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.20
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.20 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.21
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.21 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.22
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.22 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.23
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.23 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.24
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.24 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.25
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.25 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.26
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.26 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.27
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.27 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.28
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.29
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.29 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.30
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.30 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.31
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.31 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.32
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.32 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.33
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.33 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.34
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.34 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.35
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.35 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.36
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.36 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.37
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.37 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr AS-30 poz.38
Beschreibung: Pakiet nr AS-30 poz.38 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr MAG-1
Beschreibung: Pakiet nr MAG-1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr MAG-2
Beschreibung: Pakiet nr MAG-2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr MAG-3
Beschreibung: Pakiet nr MAG-3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr MAG-4
Beschreibung: Pakiet nr MAG-4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr MAG-5
Beschreibung: Pakiet nr MAG-5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr MAG-6
Beschreibung: Pakiet nr MAG-6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr LAB-1
Beschreibung: Pakiet nr LAB-1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr LAB-2
Beschreibung: Pakiet nr LAB-2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy,
Interne Kennung: Część 75