640959-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Berufskleidung – Nabava odora za zaposlenike (indoor, outdoor) , nabava službenih uniformi za Službu zaštite i nabava zaštitne odjeće
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava odora za zaposlenike (indoor, outdoor) , nabava službenih uniformi za Službu zaštite i nabava zaštitne odjeće
Beschreibung: - Nabava odora za zaposlenike (indor, outdoor), nabava službenih uniformi za Službu zaštite i nabava zaštitne odjeće podijeljeno u četiri grupe: Grupa 1: Odore za zaposlenike (indoor, outdoor) Grupa 2: Službene uniforme za Službu zaštite Grupa 3: Zaštitna odjeća Grupa 4: Zaštitna odjeća za rad s motornom pilom
Interne Kennung: E-VV br. 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odore za zaposlenike (indoor, outdoor)
Beschreibung: Nabava odora za zaposlenike (indoor, outdoor)
Interne Kennung: E-VV br. 3/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Službene uniforme za službu zaštite
Beschreibung: Nabava službene uniforme za službu zaštite
Interne Kennung: E-VV br. 3/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Zaštitna odjeća
Beschreibung: Nabava zaštitne odjeće (kombinezona)
Interne Kennung: E-VV br. 3/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Zaštitna odjeća za rad s motornom pilom
Beschreibung: Nabava zaštitne odjeće za rad s motornom pilom
Interne Kennung: E-VV br. 3/2026-4