See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odczynników wraz z dzierżawą mikroskopu i kamery do wykonywania badań metodą immunofluorescencji pośredniej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa odczynników wraz z dzierżawą mikroskopu i kamery do wykonywania badań metodą immunofluorescencji pośredniej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według Załącznika nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 471114-2026
Interne Kennung: ZP/36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: wg załącznika nr 1 do SWZ