641013-2026 - Wettbewerb
Schweden – Wassertanks – Nödvattentankar - ramavtal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nödvattentankar - ramavtal
Beschreibung: Upphandlingen omfattar ramavtal för leverans, installation, driftsättning, provning, service, underhåll, utbildning och reservdelar avseende mobila nödvattentankar med tillhörande utrustning för nödvattenförsörjning.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611500 Wassertanks
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:137070:Lot:1