2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace multimodálního uzlu ve Dvoře Králové nad Labem
Beschreibung: Revitalizace multimodálního uzlu ve Dvoře Králové nad Labem spočívající zejména v rekonstrukci stávajícího autobusového nádraží včetně budovy s č.p. 1076. Součástí předmětu plnění je rekonstrukce stávající asfaltové plochy, novostavba zastřešení nástupišť včetně rekonstrukce přilehlých veřejných prostranství v ulici Erbenova před bytovým domem čp. 2335 až 2338, v ulici 17. listopadu před budovou čp. 2928 a 2657 a nové křižovatky v ulici 17. listopadu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213311 Bau von Busbahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000012
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a/nebo ve smlouvě.