641071-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Az ARC részére fogyóanyagok beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Az ARC részére fogyóanyagok beszerzése
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés(ek) keretében fogyóanyagok beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére az alábbi részek és mennyiségek szerint: 1. rész: Tenyésztőeszközök (102.240 db), 2. rész: Tenyésztőoldatok (15.999 ml), 3. rész: Manipulációs eszközök és oldatok (29.060 db és 17.000 ml), 4. rész: Ivarsejt preparáló oldatok (4.600 ml), 5. rész: Fagyasztó eszközök és oldatok (13.010 db és 5.180 ml), 6. rész: Pipettahegyek (22.560 db), 7. rész: Katéterek (4.100 db), 8. rész: Egyéb oldatok és eszközök (68.180 ml és 8.200 db), 9. rész: Ivarsejt preparáló oldatok II. (50 ml). Valamennyi rész tekintetében irányadók: Az adásvételi keretszerződések a részenkénti keretösszegek kimerüléséig, de legfeljebb 12 tizenkettő) hónap időtartamra – 6 (hat) hónap meghosszabbítási lehetőséggel - jönnek létre. Keretösszeg a 9 (kilenc) db részben összesen: nettó 536.109.561 Ft. Ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerint a legalacsonyabb ár egyedüli értékelési szempont alapján értékeli, tekintettel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (3) bekezdésére. A beszerzés tárgyának részletes leírását, valamint a tervezett mennyiségeket a Közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza. Amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, tevékenységre, szabadalomra, vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, az csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű megajánlást az ajánlatkérő elfogad. Az egyenértékűséget ajánlattevőnek kell az ajánlatában igazolnia. Ajánlatkérő nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontja szerinti eredménytelenségi okot. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárás előkészítése során nyilvános előzetes piaci konzultációt folytatott le (EKR001465592026).
Interne Kennung: EKR001120912026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tenyésztőeszközök
Beschreibung: Tenyésztőeszközök beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 102.240 db/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 80.247.700 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 12 (tizenkettő) hónap.
Interne Kennung: EKR001120912026/1
Los: LOT-0002
Titel: Tenyésztőoldatok
Beschreibung: Tenyésztőoldatok beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 15.999 ml/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 58.043.843 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 5 (öt) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/2
Los: LOT-0003
Titel: Manipulációs eszközök és oldatok
Beschreibung: Manipulációs eszközök és oldatok beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 29.060 db és 17.000 ml/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 117.133.500 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított - eszközök esetében 12 (tizenkettő) hónap, - oldatok esetében 6 (hat) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/3
Los: LOT-0004
Titel: Ivarsejt preparáló oldatok
Beschreibung: Ivarsejt preparáló oldatok beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 4.600 ml/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 6.950.000 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 6 (hat) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/4
Los: LOT-0005
Titel: Fagyasztó eszközök és oldatok
Beschreibung: Fagyasztó eszközök és oldatok beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 13.010 db/12 hónap, 5.180 ml/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 83.430.300 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 12 (tizenkettő) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/5
Los: LOT-0006
Titel: Pipettahegyek
Beschreibung: Pipettahegyek beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 22.560 db/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 2.350.000 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 12 (tizenkettő) hónap.
Interne Kennung: EKR001120912026/6
Los: LOT-0007
Titel: Katéterek
Beschreibung: Katéterek beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 4.100 db/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 74.593.000 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg, Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 12 (tizenkettő) hónap.
Interne Kennung: EKR001120912026/7
Los: LOT-0008
Titel: Egyéb oldatok és eszközök
Beschreibung: Egyéb oldatok és eszközök beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 68.180 ml és 8.200 db/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 111.261.218 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 30 (harminc) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított - eszközök esetében 6 (hat) hónap, - oldatok esetében 6 (hat) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/8
Los: LOT-0009
Titel: Ivarsejt preparáló oldatok II.
Beschreibung: Egyéb oldatok és eszközök beszerzése az Asszisztált Reprodukciós Centrum részére adásvételi keretszerződés keretében Tervezett mennyiség: 50 ml/12 hónap Ajánlatkérő a keretösszeg (nettó 2.100.000 Ft) 50 (ötven) %-ának lehívására vállal kötelezettséget. A tényleges mennyiséget a keretösszeg mértéke határozza meg. Nyertes ajánlattevőnek a termékeket az eseti megrendelés visszaigazolásától számított 14 (tizennégy) napon, sürgős megjelöléssel ellátott megrendelés esetén 7 (hét) napon belül, előre egyeztetett időpontban kell leszállítania. A termékek felhasználhatósági ideje a leszállítástól számított min. 6 (hat) hét.
Interne Kennung: EKR001120912026/9
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001120912026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tenyésztőeszközök
Internal identifier: EKR001120912026/1
Lot: LOT-0002
Title: Tenyésztőoldatok
Internal identifier: EKR001120912026/2
Lot: LOT-0003
Title: Manipulációs eszközök és oldatok
Internal identifier: EKR001120912026/3
Lot: LOT-0004
Title: Ivarsejt preparáló oldatok
Internal identifier: EKR001120912026/4
Lot: LOT-0005
Title: Fagyasztó eszközök és oldatok
Internal identifier: EKR001120912026/5
Lot: LOT-0006
Title: Pipettahegyek
Internal identifier: EKR001120912026/6
Lot: LOT-0007
Title: Katéterek
Internal identifier: EKR001120912026/7
Lot: LOT-0008
Title: Egyéb oldatok és eszközök
Internal identifier: EKR001120912026/8
Lot: LOT-0009
Title: Ivarsejt preparáló oldatok II.
Internal identifier: EKR001120912026/9