See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közétkeztetési szolgáltatások Isaszegen
Beschreibung: Vállalkozási szerződés közétkeztetési szolgáltatások nyújtására Isaszegen
Vorherige Bekanntmachung: 276578-2026
Interne Kennung: EKR000416122026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat és az ezzel kapcsolatos információkat lásd részenként a II.2.5. pont BT-733 mezőjében.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Isaszeg város közigazgatási területén közétkeztetés biztosítása a hatályos jogszabályoknak és egyéb vonatkozó szabályoknak megfelelően, vállalkozási szerződés keretében, az alábbi intézményekben: a.) Isaszegi Aprók Falva Bölcsőde (2117 Isaszeg, Móricz Zsigmond utca 14.) A helyszínen tálalókonyha üzemel. - reggeli: 3.128 adag/év - tízórai: 3.128 adag/év - ebéd: 3.128 adag/év (szünidei étkezés: 10 adag) - uzsonna: 3.128 adag/év b.) Isaszegi Bóbita Óvoda (2117 Isaszeg, Vadász utca 2.) A helyszínen tálalókonyha üzemel. - tízórai: 24.640 adag/év - ebéd: 24.640 adag/év (szünidei étkezés: 30 adag) - uzsonna: 24.640 adag/év c.) Isaszegi Hétszínvirág Óvoda (2117 Isaszeg, Madách Imre utca 11.) A helyszínen tálalókonyha üzemel. - tízórai: 36.432 adag/év - ebéd: 36.432 adag/év (szünidei étkezés: 49 adag) - uzsonna: 36.432 adag/év d.) Isaszegi Humánszolgáltató Központ (2117 Isaszeg, Móricz Zs. u. 16.) Idősek részére szociális étkeztetés. A helyszínen tálalókonyha üzemel. - ebéd: 9.390 adag/év e.) Klapka György Általános Iskola és AMI (2117 Isaszeg, Kossuth Lajos u. 85.) A helyszínen főzőkonyha üzemel. - tízórai: 17.166 adag/év - ebéd: 41.884 adag/év (szünidei étkezés: 114 adag) - uzsonna: 17.166 adag/év f.) Klapka György Általános Iskola és AMI (2117 Isaszeg, Tóth Árpád u. 1.) A helyszínen tálalókonyha üzemel. - tízórai: 13.767 adag/év - ebéd: 28.713 adag/év (szünidei étkezés: 114 adag) - uzsonna: 13.767 adag/év 6.) Damjanich János Általános Iskola (2117 Isaszeg, Madách Imre u. 1.) A helyszínen tálalókonyha üzemel. - tízórai: 13.317 adag/év - ebéd: 26.932 adag/év - uzsonna: 13.317 adag/év A fent meghatározott várható éves mennyiségektől +/- 15 % eltérés lehetséges. Napi étkeztetettek száma (éves átlagban): 664 fő(adag)/nap Ebből diétás: 34 fő(adag)/nap Minimális napi étkezési létszám (adagszám), korosztályonként (kb. 20%-os átlagos hiányzási aránnyal korrigálva): • bölcsődés: 12 adag/nap • óvodás: 237 adag/nap • iskolai: 379 adag/nap • idős: 36 adag/nap (A napi adagszámok kb. 5%-át diétás étrendben kell biztosítani, a normál étrendi étkezéssel azonos egységáron.) A nyertes ajánlattevő a szolgáltatást az Ajánlatkérő tulajdonát képező főzőkonyha és tálalóhelyek igénybevételével látja el, melyek üzemeltetése, valamint személyzetének biztosítása is a szerződés tárgyát képezi. Nyertes ajánlattevő, mint bérlő és ajánlatkérő, mint bérbeadó a főzőkonyhákra és tálalókonyhákra, valamint a berendezési és felszerelési tárgyaikra havi 1.800.000 Ft + ÁFA bérleti díjjal (+ rezsi-elszámolással) helyiségbérleti szerződést köt a közbeszerzési dokumentumokban lévő szerződés tervezet szerint. Továbbá nyertes ajánlattevő vállalja, hogy a dokumentáció mellékletét képező lista szerinti eszközöket a tálaló- és főzőkonyhákra beszerzi (a jelenlegi szolgáltató tulajdonát képező eszközök pótlására). Nyertes ajánlattevő a szerződéskötés időpontjára tartalék (havaria) főzőkonyhát köteles biztosítani az önkormányzati főzőkonyhától számított max. 50 km-es távolságra (arra az esetre, amennyiben az előírt ételadagok részben vagy egészben nem készíthetőek el az önkormányzat főzőkonyháján, pl. hatósági bezárás, karantén, áramszünet, műszaki probléma, karbantartás – felújítás stb. okok miatt) További részletek a Műszaki leírásban és a Szerződéstervezetben szerepelnek.
Interne Kennung: EKR000416122026/1
Haupteinstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55510000 Dienstleistungen von Kantinen, 55521100 Essen auf Rädern