641096-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Interne KennungRA-ZP.2610.60.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: zestawy komputerowe bez monitora, monitory, oprogramowanie, akcesoria komputerowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych bez monitora, monitorów, oprogramowania, akcesoriów komputerowych dla jednosek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: laptop
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: laptop
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: ściana ogniowa (firewall)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ściany ogniowej (firewall), dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: punkt dostępowy do sieci bezprzewodowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa punktu dostępowego do sieci bezprzewodowej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: dyski wewnętrzne SSD
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0007
TitelCzęść 7: dyski wewnętrzne SSD, pamięć RAM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD, pamięci RAM dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8: pamięć do serwera
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci do serwera dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9: komputer stacjonarny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
LosLOT-0010
TitelCzęść 10: komputer stacjonarny, monitor
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego, monitora dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0011
TitelCzęść 11: serwer
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
LosLOT-0012
TitelCzęść 12: skaner książek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera książek dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
LosLOT-0013
TitelCzęść 13: monitor interaktywny z wyposażeniem, podstawa jedna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora interaktywnego z wyposażeniem, podstawy jednej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.13 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
LosLOT-0014
TitelCzęść 14: notebooki, dysk
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków, dysku dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.14 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0015
TitelCzęść 15: komputer przenośny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.15 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16: komputer All-in-One, komputer przenośny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera All-in-One, komputera przenośnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.16 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0017
TitelCzęść 17: komputer All-in-One
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera All-in-One dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.17 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer