2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky dětského a kojeneckého pacientského prádla 2025
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dětského a kojeneckého pacientského prádla pro Krajskou zdravotní, a.s., v rozsahu dle příloh č. 2 – Technická specifikace – rozklad nabídkové ceny, zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody, kterou zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem na 36 měsíců, včetně jejich závozu v rámci odštěpného závodu zadavatele.
Interne Kennung: 4521/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18411000 Babykleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001