641168-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Komunální FVE – město Úsov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – město Úsov
Beschreibung: Dodávka a instalace střešních fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) o celkovém instalovaném výkonu 82,81 kWp umístěných na střechách těchto objektů: - Kino, Město Úsov, nám. Míru 87, 789 73 Úsov; Pinst 43,68 kWp, bateriové úložiště v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a technickými podmínkami, popř. akumulace přebytků do TUV a následná dodávka přebytků do distribuční soustavy; - Zdravotní středisko, nám. Míru 30, 789 73 Úsov; Pinst 39,13 kWp, bateriové úložiště v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a technickými podmínkami, popř. akumulace přebytků do TUV a následná dodávka přebytků do distribuční soustavy;
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE Úsov