2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2025 - postępowanie III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j.:Dz. U. z 2024 r. poz. 530 "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2025 r. 31.12.2025 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art.138 ust.2 pkt.1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 19/1 Leśnictwo Pechnów użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jasienica obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.