641195-2026 - Ergebnis
Estland – Generatoren – Varugeneraatorite hange ja paigaldus Tallinna kriisilasteaedadele – esimene etapp
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varugeneraatorite hange ja paigaldus Tallinna kriisilasteaedadele – esimene etapp
Beschreibung: Tellija eesmärk on hankida Tallinna linnale kriisivalmiduse tagamiseks seitsmele lasteaiale (loetelu lisa 1 tehniline kirjeldus) varugeneraatorid koos paigalduse, seadistamise ja kasutusvalmidusse viimisega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312053-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31120000 Generatoren
5. Los
Los: LOT-0000