See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu sanitarnego wraz z opieką medyczną dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego wraz z opieką medyczną dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie: Część 1 - Transport Zespołem Specjalistycznym ,,S”. Część 2 - Transport Zespołem Podstawowym ,,P”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Formularz cenowy - Załącznik Nr 2 do SWZ, 2) Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik Nr 9 do SWZ, 3) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 10 do SWZ, 3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z częściami określonymi przez Zamawiającego w Załączniku Nr 2 do SWZ Formularz cenowy. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na jedną część lub więcej części zamówienia. 4.Zamawiający przewiduje dokonanie wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Vorherige Bekanntmachung: 433394-2025
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.045.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Przetarg nieograniczony, na podstawie art.132 ustawy z dnia 11września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024r, poz. 1320 ze zm.; dalej – ustawa Pzp). 2. Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 3. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO KOMUNIKOWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI zawiera rozdział XII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Transport Zespołem Specjalistycznym ,,S”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Formularz cenowy - Załącznik Nr 2 do SWZ, 2) Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik Nr 9 do SWZ, 3) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 10 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Transport Zespołem Podstawowym ,,P”
Interne Kennung: Część nr 2