2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie gemeentenieuws
Beschreibung: Wekelijkse publicatie van gemeentenieuws in een huis aan huis blad dat gemeentebreed wordt verspreid. Wekelijkse publicatie van gemeentenieuws.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wekelijkse publicatie van gemeentenieuws in een gemeentebreed bezorgd hui aan huis blad.
Interne Kennung: 1