641268-2026 - Ergebnis
Rumänien – Mobile, modulare Containergebäude – Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Beschreibung: Achiziţionarea de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 4183253_2022_PAAPD1373657
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare de structuri metalice tip container cu destinaţie multiplă, inclusiv instalare şi punere în funcţiune a acestora în locaţia beneficiarului conform caietului de sarcini. - cantitatea minimă a unui contract subsecvent - 1 container - cantitatea maximă a unui contract subsecvent - 350 containere - pentru perioada 2022-2027 – 5.000 containere
Interne Kennung: 1