641286-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa pasków i kontroli do analizatora Cobas pluse dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pasków i kontroli do analizatora Cobas pluse dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasków i kontroli do analizatora Cobas pluse: Przez dostawę Zamawiający rozumie cykliczne dostawy asortymentu w okresie obowiązywania umowy, zgodne z zamówieniami Zamawiającego dostosowanymi do jego bieżących potrzeb. Dostawy odbywać się będą w miarę potrzeb Zamawiającego w ustalonych z Wykonawcą terminach. Asortyment ujęty w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do Zaproszenia winien być dostarczany do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w Bielsku – Białej przy ul. Wyzwolenia 18. Zamówienia będą składane w formie pisemnej (mail lub fax). Zamawiający będzie dokonywał zamówień pasków i kontroli w formie zamówień planowych. Dostawy planowe winny być zrealizowane przez Wykonawcę w terminie nie dłuższym niż 24 godziny od chwili złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
Interne Kennung: DZP.271.60.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawę pasków i kontroli do analizatora Cobas pluse dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasków i kontroli do analizatora Cobas pluse: Przez dostawę Zamawiający rozumie cykliczne dostawy asortymentu w okresie obowiązywania umowy, zgodne z zamówieniami Zamawiającego dostosowanymi do jego bieżących potrzeb. Dostawy odbywać się będą w miarę potrzeb Zamawiającego w ustalonych z Wykonawcą terminach. Asortyment ujęty w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do Zaproszenia winien być dostarczany do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w Bielsku – Białej przy ul. Wyzwolenia 18. Zamówienia będą składane w formie pisemnej (mail lub fax).