See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curățenie pentru sediile Direcției Generale Antifraudă Fiscală - Lot I DRAF Constanța, Lot II DRAF Târgu Jiu, Lot III DRAF Deva, Lot IV DRAF Oradea, Lot V DRAF SIBIU, Lot VI DRAF Suceava, Lot VII DRAF Alexandria
Beschreibung: Servicii de curățenie pentru sediile Direcției Generale Antifraudă Fiscală - Lot I DRAF Constanța, Lot II DRAF Târgu Jiu, Lot III DRAF Deva, Lot IV DRAF Oradea, Lot V DRAF SIBIU, Lot VI DRAF Suceava, Lot VII DRAF Alexandria Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor:18 zile . Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16031712/2025/31
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lotul I - DRAF Constanța
Beschreibung: Lotul I - DRAF Constanța, loc. Constanța, Bd. București nr. 18, jud. Constanța, suprafață utilă de 2.068 mp. Cantitate minimă estimată acord - cadru -4,136 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 49,632 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 2,068 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 24,816 mp
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot II DRAF Târgu Jiu
Beschreibung: - Lot II DRAF Târgu Jiu, loc. Târgu Jiu, str. Islaz nr. 2, jud. Gorj, suprafață utilă de 2.100 mp. Cantitate minimă estimată acord - cadru -4,200 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 50,400 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 2,100 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 25,200 mp
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT III DRAF Deva
Beschreibung: Lot III DRAF Deva, loc. Deva, str. Victor Suiaga nr. 8, jud. Hunedoara, suprafață utilă de 548 mp Cantitate minimă estimată acord - cadru -1,096 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 13,152 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 548 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 6,576 mp
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot IV DRAF Oradea
Beschreibung: Lot IV DRAF Oradea, loc. Oradea, Șos. Borșului nr. 43A, jud. Bihor, suprafață utilă de 1.514 mp Cantitate minimă estimată acord - cadru -3,028 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 36,336 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 1,514 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 18,168 mp
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot V DRAF Sibiu
Beschreibung: Lot V DRAF Sibiu, loc. Sibiu, sos. Alba-Iulia nr. 73A, jud. Sibiu, suprafață utilă de 845,39 mp. Cantitate minimă estimată acord - cadru -1,690.78 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru -20,289.36 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent -845.39 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 10,144.68 mp
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT VI DRAF Suceava
Beschreibung: Lot VI DRAF Suceava, loc. Scheia, str. Humorului nr. 82 (Intrarea Principală E58), jud. Suceava, suprafață utilă de 987,22 mp Cantitate minimă estimată acord - cadru -1,974.44 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 23,693.28 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 987.22 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 11,846.64 mp
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot VII DRAF Alexandria
Beschreibung: Lot VII DRAF Alexandria, loc. Alexandria, str. Dunării, nr. 1, jud. Teleorman, suprafață utilă 671,57 mp Cantitate minimă estimată acord - cadru -1,343.14 mp Cantitate maximă estimată acord - cadru - 16,117.68 mp Cantitate minimă estimată contract subsecvent - 671.57 mp Cantitate maximă estimată contract subsecvent - 8,058.84 mp
Interne Kennung: 7