641315-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Europese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten HR&O”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding “Externe inhuur- en adviesdiensten HR&O”
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is om te komen tot een Raamovereenkomst met 3 partijen voor de externe inhuur en adviesopdrachten ten behoeve van HR&O zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten De maximale waarde van de raamovereenkomst over de looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt € 17.500.000,-.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is om te komen tot een Raamovereenkomst met 3 partijen voor de externe inhuur en adviesopdrachten ten behoeve van HR&O zoals omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten. De maximale waarde van de raamovereenkomst over de looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt € 17.500.000,-.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Raamovereenkomsten gaan in op 1 november 2024. De looptijd van de beoogde Raamovereenkomsten bedraagt 24 maanden met voor Opdrachtgever de optie tot verlenging van de looptijd met twee maal een periode van maximaal 12 maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomsten bedraagt dus 48 maanden.