See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolpompen
Beschreibung: Levering van chemisch resistente rioolpompen en rioolpompen voor afvalwater. • Perceel 1: € 267.000,00 exclusief btw (over vier jaar); • Perceel 2: € 433.000,00 exclusief btw (over vier jaar).
Interne Kennung: 12662/RB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Chemisch resistente rioolpompen
Beschreibung: - Levering van de chemisch resistente rioolpompen; - Berekening en advies werkzaamheden omtrent chemisch resistente rioolpompen. Hieronder valt het opstellen van het type pomp dat per situatie het juiste aansluit op basis van de leiding karakteristiek. En daarmee het gewenste doel behaald wordt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Rioolpompen voor afvalwater
Beschreibung: - Levering van de rioolpompen voor afvalwater; - Berekening en advies werkzaamheden omtrent rioolpompen voor afvalwater Hieronder valt het opstellen van het type pomp dat per situatie het juiste aansluit op basis van de leiding karakteristiek. En daarmee het gewenste doel behaald wordt.
Interne Kennung: 2