641324-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Communicatiediensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatiediensten
Beschreibung: De scope van de opdracht is opgesplitst in twee percelen die in de praktijk als één keten functioneren ter voorbereiding en uitvoering van de ZHB-campagnes: Perceel 1 (Media-advies en inkoop): Dit omvat het strategisch media-advies, de inkoop en inplanning van (betaalde) media (zoals social, display, DOOH en radio), datagedreven (geo)targeting, en de continue monitoring en rapportage van de resultaten. Ook snelle, ad-hoc media-inzet bij actuele hinder valt hieronder. Perceel 2 (Communicatieadvies en vormgeving): Dit omvat de doorontwikkeling van de bestaande campagnelijn 'Vaststaan of meebewegen. Wat doe jij?' en het ontwerpen, opmaken en drukklaar of publicatieklaar produceren van alle online en offline campagnemiddelen. Daarnaast hoort hier het ontwikkelen van toolkits voor partnerorganisaties en drukwerkbegeleiding bij. De opdrachtnemers moeten direct na gunning operationeel zijn, aangezien de eerste gebiedscampagne al aan het einde van het eerste kwartaal van 2027 live gaat. De totale geschatte omvang van de opdracht bedraagt circa € 2.600.000 over de maximale looptijd van vier jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Europese openbare procedure voor de inkoop van communicatiediensten door Zuid-Holland Bereikbaar (ZHB) is opgedeeld in twee percelen: perceel 1 voor media-advies en -inkoop en perceel 2 voor communicatieadvies en vormgeving. Deze procedure is gekozen om een brede marktwerking te stimuleren, waarbij selectie en gunning in één enkele ronde worden doorlopen. Dit zorgt voor een efficiënte inrichting van het proces die aansluit bij de omvang van de opdracht, de verwachte transactiekosten en het aantal potentiële inschrijvers. Per perceel wordt een raamovereenkomst gesloten met één vaste partner voor een duur van twee jaar, met een optie tot tweemaal verlenging van één jaar. De opdracht wordt gegund op basis van de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI) middels de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung, 79341400 Werbekampagnen, 79811000 Digitaldruck, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Media-advies en inkoop
Beschreibung: Perceel 1 (Media-advies en inkoop): Dit omvat het strategisch media-advies, de inkoop en inplanning van (betaalde) media (zoals social, display, DOOH en radio), datagedreven (geo)targeting, en de continue monitoring en rapportage van de resultaten. Ook snelle, ad-hoc media-inzet bij actuele hinder valt hieronder. De totale geschatte omvang van Perceel 1 bedraagt € 2.000.000 over de maximale looptijd van vier jaar. Inclusief media-inkoop.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung, 79341400 Werbekampagnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een raamovereenkomst waarbij alle deelopdrachten gedurende de looptijd naar behoefte op afroep worden verstrekt, waarbij expliciet geldt dat de aanbestedende dienst geen afnameverplichting heeft.
Los: LOT-0002
Titel: Communicatieadvies en vormgeving
Beschreibung: Dit perceel is gericht op het contracteren van een creatief bureau dat fungeert als vaste partner van Zuid-Holland Bereikbaar (ZHB). Het bureau adviseert over communicatie en is verantwoordelijk voor het ontwerpen en produceren van (zowel online als offline) communicatie- en campagnemiddelen. Alles wordt ontworpen binnen de bestaande campagnelijn 'Vaststaan of meebewegen. Wat doe jij?' en de vastgestelde huisstijl van ZHB. De totale geschatte omvang van Perceel 2 bedraagt € 600.000 over de maximale looptijd van vier jaar.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79811000 Digitaldruck, 79933000 Entwurfsunterstützungsdienste