641325-2026 - Ergebnis
Polen – Umwelttechnische Beratung – Inwentaryzacja inwazyjnych gatunków obcych w rezerwacie przyrody „Stawy Milickie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inwentaryzacja inwazyjnych gatunków obcych w rezerwacie przyrody „Stawy Milickie”
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje wykonanie inwentaryzacji inwazyjnych gatunków obcych roślin i zwierząt występujących w granicach rezerwatu przyrody „Stawy Milickie” na terenie województwa dolnośląskiego oraz sporządzenie dokumentacji z tej inwentaryzacji (sprawozdania i raportu), w szczególności: 1) przegląd dostępnych danych literaturowych, mapowych i baz danych dotyczących występowania gatunków rodzimych i obcych na obszarze objętym zamówieniem, 2) opracowanie i przedłożenie do akceptacji Zamawiającego harmonogramu prac terenowych (w terminie do 14 dni od podpisania umowy), obejmującego realizację zamówienia ze wskazaniem: a) terminów prac terenowych, umożliwiających poprawną identyfikację poszczególnych inwazyjnych gatunków obcych, b) liczby planowanych kontroli terenowych w rezerwacie przyrody “Stawy Milickie”, 3) przeprowadzenie inwentaryzacji terenowej, 4) sporządzenie dokumentacji z wynikami inwentaryzacji terenowej (sprawozdania z etapu I oraz etapu II oraz raport). 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwa zadania częściowe: 1) zadanie częściowe SM1 – wykonanie inwentaryzacja inwazyjnych gatunków obcych roślin, 2) zadanie częściowe SM2 - wykonanie inwentaryzacja inwazyjnych gatunków obcych zwierząt. 3. Opis przedmiotu zamówienia ujęto w załączniku nr 1 do specyfikacji. 4. Zamawiający przewiduje konieczność przeniesienia praw własności intelektualnej do wykonanego przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis warunków umownych ujęto w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 409592-2026
Interne Kennung: WOA.261.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie częściowe SM1
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie inwentaryzacji inwazyjnych gatunków obcych roślin występujących w granicach rezerwatu przyrody „Stawy Milickie” na terenie województwa dolnośląskiego oraz sporządzenie dokumentacji z tej inwentaryzacji (sprawozdania i raportu), w szczególności: 1) przegląd dostępnych danych literaturowych, mapowych i baz danych dotyczących występowania gatunków rodzimych i obcych na obszarze objętym zamówieniem, 2) opracowanie i przedłożenie do akceptacji Zamawiającego harmonogramu prac terenowych (w terminie do 14 dni od podpisania umowy), obejmującego realizację zamówienia ze wskazaniem: a) terminów prac terenowych, umożliwiających poprawną identyfikację poszczególnych inwazyjnych gatunków obcych, b) liczby planowanych kontroli terenowych w rezerwacie przyrody “Stawy Milickie”, 3) przeprowadzenie inwentaryzacji terenowej, 4) sporządzenie dokumentacji z wynikami inwentaryzacji terenowej (sprawozdania z etapu I oraz etapu II oraz raport).
Interne Kennung: SM1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie częściowe SM2
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie inwentaryzacji inwazyjnych gatunków obcych zwierząt występujących w granicach rezerwatu przyrody „Stawy Milickie” na terenie województwa dolnośląskiego oraz sporządzenie dokumentacji z tej inwentaryzacji (sprawozdania i raportu), w szczególności: 1) przegląd dostępnych danych literaturowych, mapowych i baz danych dotyczących występowania gatunków rodzimych i obcych na obszarze objętym zamówieniem, 2) opracowanie i przedłożenie do akceptacji Zamawiającego harmonogramu prac terenowych (w terminie do 14 dni od podpisania umowy), obejmującego realizację zamówienia ze wskazaniem: a) terminów prac terenowych, umożliwiających poprawną identyfikację poszczególnych inwazyjnych gatunków obcych, b) liczby planowanych kontroli terenowych w rezerwacie przyrody “Stawy Milickie”, 3) przeprowadzenie inwentaryzacji terenowej, 4) sporządzenie dokumentacji z wynikami inwentaryzacji terenowej (sprawozdania z etapu I oraz etapu II oraz raport).
Interne Kennung: SM2