See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży roboczej w podziale na cztery części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży roboczej w podziale na cztery części: Część nr 1 - dostawa odzieży roboczej, ochronnej, obuwia, Część nr 2 - dostawa środków ochrony indywidualnej, Część nr 3 - dostawa odzieży dla personelu kuchni, Część nr 4 - dostawa odzieży dla ratowników medycznych. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi oraz będzie pochodził z bieżącej produkcji. Na każdym opakowaniu w sposób trwały winna znajdować się naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania powinna być podana nazwa materiału i nazwa producenta. Każdy produkt powinien posiadać kod kreskowy EAN-13 (trzynaście cyfr) lub EAN-8 (osiem cyfr) umieszczony na wyrobie lub opakowaniu. Każdy dostarczony przedmiot powinien być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wymogami Decyzji MON nr 3 z dnia 3 stycznia 2014 roku w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej (Dziennik Urzędowy MON z dnia 7 stycznia 2014r., poz.11). Ubrania ochronne i sprzęt ochrony osobistej winny posiadać oznakowanie CE. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ oraz formularze cenowe załącznik nr 2 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: 62/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawa odzieży roboczej, ochronnej, obuwia
Beschreibung: Część nr 1 - dostawa odzieży roboczej, ochronnej, obuwia 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży roboczej w podziale na cztery części. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi oraz będzie pochodził z bieżącej produkcji. Na każdym opakowaniu w sposób trwały winna znajdować się naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania powinna być podana nazwa materiału i nazwa producenta. Każdy produkt powinien posiadać kod kreskowy EAN-13 (trzynaście cyfr) lub EAN-8 (osiem cyfr) umieszczony na wyrobie lub opakowaniu. Każdy dostarczony przedmiot powinien być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wymogami Decyzji MON nr 3 z dnia 3 stycznia 2014 roku w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej (Dziennik Urzędowy MON z dnia 7 stycznia 2014r., poz.11). Ubrania ochronne i sprzęt ochrony osobistej winny posiadać oznakowanie CE. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ oraz formularze cenowe załącznik nr 2 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych po zrealizowaniu umowy w zakresie zamówienia podstawowego w 100 %: a) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. b) Rodzaj i ilość opcji określa § 3 ust.1 tabela nr 2, 4, 6, 8 wzoru umowy. c) Maksymalna wielkość opcji wynosi 100% zamówienia podstawowego. d) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Odbiorca poinformuje Dostawcę odrębnym pismem w trakcie trwania umowy, po wykorzystaniu ilości podstawowych danego asortymentu, z jednoczesnym wskazaniem asortymentu (w tym ilości i rodzaju) produktów podlegających zamówieniom w ramach opcji. Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do ilości wskazanej w § 3 ust.1 tabela nr 2, 4, 6, 8 wzoru umowy. e) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Odbiorcy oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Odbiorcy. f) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Dostawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Odbiorcy. Zamówienie z wykorzystaniem prawa “opcji”: Cena jednostkowa netto w opcji nie może być inna niż cena jednostkowa netto w zamówieniu podstawowym. W przypadku zaproponowania ceny jednostkowej w opcji innej niż cena jednostkowa zaproponowana przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp odrzuci ofertę Wykonawcy z postępowania.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - dostawa środków ochrony indywidualnej
Beschreibung: Część nr 2 - dostawa środków ochrony indywidualnej 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży roboczej w podziale na cztery części. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi oraz będzie pochodził z bieżącej produkcji. Na każdym opakowaniu w sposób trwały winna znajdować się naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania powinna być podana nazwa materiału i nazwa producenta. Każdy produkt powinien posiadać kod kreskowy EAN-13 (trzynaście cyfr) lub EAN-8 (osiem cyfr) umieszczony na wyrobie lub opakowaniu. Każdy dostarczony przedmiot powinien być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wymogami Decyzji MON nr 3 z dnia 3 stycznia 2014 roku w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej (Dziennik Urzędowy MON z dnia 7 stycznia 2014r., poz.11). Ubrania ochronne i sprzęt ochrony osobistej winny posiadać oznakowanie CE. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ oraz formularze cenowe załącznik nr 2 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - dostawa odzieży dla personelu kuchni
Beschreibung: Część nr 3 - dostawa odzieży dla personelu kuchni 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży roboczej w podziale na cztery części. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi oraz będzie pochodził z bieżącej produkcji. Na każdym opakowaniu w sposób trwały winna znajdować się naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania powinna być podana nazwa materiału i nazwa producenta. Każdy produkt powinien posiadać kod kreskowy EAN-13 (trzynaście cyfr) lub EAN-8 (osiem cyfr) umieszczony na wyrobie lub opakowaniu. Każdy dostarczony przedmiot powinien być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wymogami Decyzji MON nr 3 z dnia 3 stycznia 2014 roku w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej (Dziennik Urzędowy MON z dnia 7 stycznia 2014r., poz.11). Ubrania ochronne i sprzęt ochrony osobistej winny posiadać oznakowanie CE. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ oraz formularze cenowe załącznik nr 2 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - dostawa odzieży dla ratowników medycznych
Beschreibung: Część nr 4 - dostawa odzieży dla ratowników medycznych. 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odzieży roboczej w podziale na cztery części. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był fabrycznie nowy, w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi oraz będzie pochodził z bieżącej produkcji. Na każdym opakowaniu w sposób trwały winna znajdować się naklejona przez producenta etykieta opakowania. Na etykiecie każdego opakowania powinna być podana nazwa materiału i nazwa producenta. Każdy produkt powinien posiadać kod kreskowy EAN-13 (trzynaście cyfr) lub EAN-8 (osiem cyfr) umieszczony na wyrobie lub opakowaniu. Każdy dostarczony przedmiot powinien być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wymogami Decyzji MON nr 3 z dnia 3 stycznia 2014 roku w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej (Dziennik Urzędowy MON z dnia 7 stycznia 2014r., poz.11). Ubrania ochronne i sprzęt ochrony osobistej winny posiadać oznakowanie CE. 2. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ oraz formularze cenowe załącznik nr 2 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 4