2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie kredytu długoterminowego na pokrycie planowanego deficytu budżetu w 2025 roku oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów” .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego, w walucie polskiej w wysokości 7 000 000,00 zł (słownie: siedem milionów złotych 00/100), w tym kwota 2 000 000,00 zł przeznaczona zostanie na sfinansowanie planowanego deficytu, a kwota 5 000 000,00 zł na sfinansowanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów. Zamawiający zobowiązuje się do ostatecznej spłaty wykorzystanego kredytu do dnia 30 czerwca 2045 roku.
Interne Kennung: WIN.ZP.271.1.14.2025.UL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001