2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie leveren drank gemeentezalen Huldenberg
Beschreibung: Het betreft de opdracht met als doel een concessieovereenkomst af te sluiten voor het leveren van dranken en toebehoren, het installeren alsook het preventief en curatief onderhouden van de installaties. Dit is een concessieopdracht onder de vorm van een 'exploitatierecht' en een betaling in de vorm van ristorno's. Ristorno dient per jaar betaald te worden aan de gemeente.
Interne Kennung: PPP02T-561/5173/FD 2025008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FD 2025008_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15961000 Bier