641384-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespól Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku.
Interne Kennung: DZP.2510.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 18424300 Einweghandschuhe, 39500000 Textilwaren, 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 44619000 Sonstige Behälter, 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Błony zębowe RTG
Beschreibung: Błony zębowe RTG
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Maski tlenowe, cewniki, tlenowe
Beschreibung: Maski tlenowe, cewniki, tlenowe
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do duplikatora
Beschreibung: Zestaw do duplikatora
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pułapki wodne Mindray
Beschreibung: Pułapki wodne Mindray
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Obwody oddechowe do respiratora Philips
Beschreibung: Obwody oddechowe do respiratora Philips
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Ostrza do strzygarki
Beschreibung: Ostrza do strzygarki
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Okulary neonatologiczne do fototerapii
Beschreibung: Okulary neonatologiczne do fototerapii
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Strzykawki, przyrządy, igły
Beschreibung: Strzykawki, przyrządy, igły
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Elektrody EKG
Beschreibung: Elektrody EKG
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Igła do biopsji stercza
Beschreibung: Igła do biopsji stercza
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0011
Titel: Igła doszpikowa
Beschreibung: Igła doszpikowa
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Ostrza
Beschreibung: Ostrza
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Rękawice foliowe, nitrylowe i wysokiego ryzyka
Beschreibung: Rękawice foliowe, nitrylowe i wysokiego ryzyka
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0014
Titel: Rękawice nitrylowe, wyciągane za mankiet
Beschreibung: Rękawice nitrylowe, wyciągane za mankiet
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Rękawice diagnostyczne i ochronne- kolory czarne, zielone i różowe
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne i ochronne- kolory czarne, zielone i różowe
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Rękawice do procedur z podwyższonym ryzykiem zakażenia-Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Rękawice do procedur z podwyższonym ryzykiem zakażenia-Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zestaw do kaniulacji tętnic 1
Beschreibung: Zestaw do kaniulacji tętnic 1
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Zestaw do kaniulacji tętnic 2
Beschreibung: Zestaw do kaniulacji tętnic 2
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pompa laparoskopowa
Beschreibung: Pompa laparoskopowa
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Blok- Elektrody endoskopowe, laparoskopia
Beschreibung: Blok- Elektrody endoskopowe, laparoskopia
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Odciągi chirurgiczne
Beschreibung: Odciągi chirurgiczne
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Elektrody i przewody EMG 1
Beschreibung: Elektrody i przewody EMG 1
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Elektrody i przewody EMG 2
Beschreibung: Elektrody i przewody EMG 2
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Akcesoria do pracowni EEG
Beschreibung: Akcesoria do pracowni EEG
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Maski chirurgiczne
Beschreibung: Maski chirurgiczne
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Cewniki Foley, Couvalaire, Nelaton, Tiemann, Dufour i inne
Beschreibung: Cewniki Foley, Couvalaire, Nelaton, Tiemann, Dufour i inne
Interne Kennung: 26
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0027
Titel: Rurki tracheostomijne, rurki intubacyjne, prowadnice, zestawy do odsysania i inne -OIT
Beschreibung: Rurki tracheostomijne, rurki intubacyjne, prowadnice, zestawy do odsysania i inne -OIT
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zestawy dializacyjne - OIT
Beschreibung: Zestawy dializacyjne - OIT
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Higiena pacjenta - OIT
Beschreibung: Higiena pacjenta - OIT
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Rurki i maski krtaniowe
Beschreibung: Rurki i maski krtaniowe
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Uszczelki do morcelatora
Beschreibung: Uszczelki do morcelatora
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Igła ze wstrzykiwaczem, przyrządy do rozpuszczania jednorazowych dawek leków-OIT
Beschreibung: Igła ze wstrzykiwaczem, przyrządy do rozpuszczania jednorazowych dawek leków-OIT
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Blok-Elektrody operacyjne
Beschreibung: Blok-Elektrody operacyjne
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Igła transferowa
Beschreibung: Igła transferowa
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Blok-Obłożenia chirurgiczne
Beschreibung: Blok-Obłożenia chirurgiczne
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Blok-Obłożenia specjalistyczne
Beschreibung: Blok-Obłożenia specjalistyczne
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Blok-Klipsy naczyniowe i staplery
Beschreibung: Blok-Klipsy naczyniowe i staplery
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Papiery EKG,KTG, defibrylatory
Beschreibung: Papiery EKG,KTG, defibrylatory
Interne Kennung: 38
Haupteinstufung (cpv): 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch
Los: LOT-0039
Titel: Dreny, drenaże
Beschreibung: Dreny, drenaże
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Zestaw porodowy, rurka nosowo-gardłowa- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Zestaw porodowy, rurka nosowo-gardłowa- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Staza taktyczna- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Staza taktyczna- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Zestaw do konikopunkcji - Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Zestaw do konikopunkcji - Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Przyssawka do urządzenia do kompresji klatki piersiowej- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Przyssawka do urządzenia do kompresji klatki piersiowej- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Wkłady do ssaków
Beschreibung: Wkłady do ssaków
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Maska krtaniowa PCV- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Maska krtaniowa PCV- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Nakładki jednorazowe do wideolaryngoskopu- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Nakładki jednorazowe do wideolaryngoskopu- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Spirometria
Beschreibung: Spirometria
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Opaski identyfikacyjne
Beschreibung: Opaski identyfikacyjne
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Filtry do myjki endoskopowej
Beschreibung: Filtry do myjki endoskopowej
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Blok-Uszczelki laparoskopia
Beschreibung: Blok- Uszczelki laparoskopia
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Gumki proktologiczne
Beschreibung: Gumki proktologiczne
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Materiały do sterylizacji plazmowej
Beschreibung: Materiały do sterylizacji plazmowej
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Opatrunek wentylowany
Beschreibung: Opatrunek wentylowany
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Nebulizacja-OIT
Beschreibung: Nebulizacja-OIT
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Bronchofiberoskop AMBU-OIT
Beschreibung: Bronchofiberoskop AMBU-OIT
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Pościel wielorazowa
Beschreibung: Pościel wielorazowa
Interne Kennung: 56
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
Los: LOT-0057
Titel: Koce grzewcze-OIT
Beschreibung: Koce grzewcze-OIT
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Blok-Dreny do laparoskopii
Beschreibung: Blok-Dreny do laparoskopii
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Obwody oddechowe do respiratora Flight 60 i Vitae 40 - Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Obwody oddechowe do respiratora Flight 60 i Vitae 40 - Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Prowadnica uniwersalna do intubacji- OIT
Beschreibung: Prowadnica uniwersalna do intubacji- OIT
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: System drenażu klatki piersiowej Thopaz
Beschreibung: System drenażu klatki piersiowej Thopaz
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Wideolaryngoskop PROVU- OIT
Beschreibung: Wideolaryngoskop PROVU- OIT
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Probówki do pracowni kolonoskopii
Beschreibung: Probówki do pracowni kolonoskopii
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Łyżki i rękojeści laryngoskopowe
Beschreibung: Łyżki i rękojeści laryngoskopowe
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Blok- Zestaw do ekstyrpacji żył
Beschreibung: Blok- Zestaw do ekstyrpacji żył
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Ostrza do przecinania szwów
Beschreibung: Ostrza do przecinania szwów
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Beschreibung: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Czujniki i mankiety
Beschreibung: Czujniki i mankiety
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Pojemniki na odpady
Beschreibung: Pojemniki na odpady
Interne Kennung: 69
Haupteinstufung (cpv): 44619000 Sonstige Behälter
Los: LOT-0070
Titel: Igły do znieczuleń
Beschreibung: Igły do znieczuleń
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Narzędzia jednorazowe pracownia endoskopii
Beschreibung: Narzędzia jednorazowe pracownia endoskopii
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Pościel jednorazowa
Beschreibung: Pościel jednorazowa
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Zestaw do nakłucia opłucnej
Beschreibung: Zestaw do nakłucia opłucnej
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Cewniki do odsysania
Beschreibung: Cewniki do odsysania
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Wyroby medyczne- różne
Beschreibung: Wyroby medyczne- różne
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Filtr z ustnikiem do spirometru
Beschreibung: Filtr z ustnikiem do spirometru
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Blok- Siatki chirurgiczne
Beschreibung: Blok- Siatki chirurgiczne
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Cewniki dializacyjne - OIT
Beschreibung: Cewniki dializacyjne - OIT
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Materiały do sterylizacji parowej
Beschreibung: Materiały do sterylizacji parowej
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Przyrząd do pomp infuzyjnych
Beschreibung: Przyrząd do pomp infuzyjnych
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Wkłady do CT
Beschreibung: Wkłady do CT
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Kompresjoterapia
Beschreibung: Kompresjoterapia
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Zestaw do cewnikowania
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Pojemniki do dobowej zbiórki moczu
Beschreibung: Pojemniki do dobowej zbiórki moczu
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Terapia wysokim przepływem tlenu
Beschreibung: Terapia wysokim przepływem tlenu
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Obwody oddechowe do respiratora transportowego Medumat A oraz MS2 Medumat BasicP
Beschreibung: Obwody oddechowe do respiratora transportowego Medumat A oraz MS2 Medumat BasicP
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Obwody oddechowe do respiratora Siare S/T
Beschreibung: Obwody oddechowe do respiratora Siare S/T
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Obwody oddechowe do respiratora Carevent ATV
Beschreibung: Obwody oddechowe do respiratora Carevent ATV
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Igły do portów naczyniowych
Beschreibung: Igły do portów naczyniowych
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Odbarczanie odmy
Beschreibung: Odbarczanie odmy
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: System znakowania leków -OIT
Beschreibung: System znakowania leków-OIT
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Stapler skórny
Beschreibung: Stapler skórny
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Narzędzia jednorazowe -OIT
Beschreibung: Narzędzia jednorazowe -OIT
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Zestaw do pomiaru diurezy, zestaw do cewnikowania żył, zestaw do podawania leków do pompy- OIT
Beschreibung: Zestaw do pomiaru diurezy, zestaw do cewnikowania żył, zestaw do podawania leków do pompy- OIT
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: System do zbiórki kału- OIT
Beschreibung: System do zbiórki kału- OIT
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Koreczki kraniki- OIT
Beschreibung: Koreczki kraniki- OIT
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Kaniule bezpieczne, rampy, adapter typu vial-mate, urządzenie do rekonstrukcji leków i inne -OIT
Beschreibung: Kaniule bezpieczne, rampy, adapter typu vial-mate, urządzenie do rekonstrukcji leków i inne -OIT
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Maski, układy, obwody- OIT
Beschreibung: Maski, układy, obwody- OIT
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Żele do pracowni EEG
Beschreibung: Żele do pracowni EEG
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Czujnik do pulsoksymetru- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Czujnik do pulsoksymetru- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Zestaw do wkłuć i znieczuleń
Beschreibung: Zestaw do wkłuć i znieczuleń
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Zawory wielorazowego użytku- Endoskopia
Beschreibung: Zawory wielorazowego użytku- Endoskopia
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Łyżki laryngoskopowe- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Łyżki laryngoskopowe- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Elektroda do defibrylatora
Beschreibung: Elektroda do defibrylatora
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Próżnociąg
Beschreibung: Próżnociąg
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Filtry do ssaka New Askir
Beschreibung: Filtry do ssaka New Askir
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Przystawka biopsyjna do głowicy rektalnej
Beschreibung: Przystawka biopsyjna do głowicy rektalnej
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: System do mocowania pochwy
Beschreibung: System do mocowania pochwy
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Pieluchomajtki i chusteczki
Beschreibung: Pieluchomajtki i chusteczki
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Obwód oddechowy pacjenta- Ratownictwo Medyczne
Beschreibung: Obwód oddechowy pacjenta- Ratownictwo Medyczne
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Kable odprowadzeniowe do EKG
Beschreibung: Kable odprowadzeniowe do EKG
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Kateter moczowodowy
Beschreibung: Kateter moczowodowy
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Ochraniacze na obuwie
Beschreibung: Ochraniacze na obuwie
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego
Beschreibung: Zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Opatrunki i akcesoria do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Beschreibung: Opatrunki i akcesoria do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Folia operacyjna
Beschreibung: Folia operacyjna
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Szyna palcowa
Beschreibung: Szyna palcowa
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Gaza hemostatyczna
Beschreibung: Gaza hemostatyczna
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Narzędzia jednorazowego użytku
Beschreibung: Narzędzia jednorazowego użytku
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Ramy jednorazowego użytku, Retraktory jednorazowego użytku
Beschreibung: Ramy jednorazowego użytku, Retraktory jednorazowego użytku
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Siatki wchłanialne
Beschreibung: Siatki wchłanialne
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Klej do tkanek i siatek
Beschreibung: Klej do tkanek i siatek
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Cewniki operacyjne
Beschreibung: Cewniki operacyjne
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Narzędzia bipolarne do cięcia i koagulacji
Beschreibung: Narzędzia bipolarne do cięcia i koagulacji
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Klipsy polimerowe
Beschreibung: Klipsy polimerowe
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Staplery laparoskopowe i otwarte
Beschreibung: Staplery laparoskopowe i otwarte
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Siatki laparoskopowe
Beschreibung: Siatki laparoskopowe
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Blok Nici i akcesoria laparoskopowe
Beschreibung: Blok Nici i akcesoria laparoskopowe
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Bezwęzłowe nici
Beschreibung: Bezwęzłowe nici
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Narzędzia jednorazowego użytku laparoskopowe
Beschreibung: Narzędzia jednorazowego użytku laparoskopowe
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Akcesoria do TK
Beschreibung: Akcesoria do TK
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Kardiologia-przetworniki
Beschreibung: Kardiologia-przetworniki
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Chirurgia-sonda sengstakena
Beschreibung: Chirurgia-sonda sengstakena
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Blok-trokary, zgłębniki, koszyczki Dormia, cewniki, katetery
Beschreibung: Blok-trokary, zgłębniki, koszyczki Dormia, cewniki, katetery
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Worek do morcelacji
Beschreibung: Worek do morcelacji
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Czujniki i przewody
Beschreibung: Czujniki i przewody
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Czujniki
Beschreibung: Czujniki
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Anoskop proktologiczny
Beschreibung: Anoskop proktologiczny
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Kardiologia- wkłady
Beschreibung: Kardiologia- wkłady
Interne Kennung: 139
641384-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP.2510.24.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles, 18424300 Disposable gloves, 39500000 Textile articles, 22993000 Photosensitive, heat-sensitive or thermographic paper and paperboard, 44619000 Other containers, 33141200 Catheters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Błony zębowe RTG
Description: Błony zębowe RTG
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Maski tlenowe, cewniki, tlenowe
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Zestaw do duplikatora
Description: Zestaw do duplikatora
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pułapki wodne Mindray
Description: Pułapki wodne Mindray
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Ostrza do strzygarki
Description: Ostrza do strzygarki
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Strzykawki, przyrządy, igły
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Elektrody EKG
Description: Elektrody EKG
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Igła do biopsji stercza
Description: Igła do biopsji stercza
Internal identifier: 10
Main classification (cpv): 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0011
Title: Igła doszpikowa
Description: Igła doszpikowa
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Ostrza
Description: Ostrza
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Main classification (cpv): 18424300 Disposable gloves
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Zestaw do kaniulacji tętnic 1
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Zestaw do kaniulacji tętnic 2
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Pompa laparoskopowa
Description: Pompa laparoskopowa
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Odciągi chirurgiczne
Description: Odciągi chirurgiczne
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Elektrody i przewody EMG 1
Description: Elektrody i przewody EMG 1
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Elektrody i przewody EMG 2
Description: Elektrody i przewody EMG 2
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Akcesoria do pracowni EEG
Description: Akcesoria do pracowni EEG
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Maski chirurgiczne
Description: Maski chirurgiczne
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Zestawy dializacyjne - OIT
Description: Zestawy dializacyjne - OIT
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Higiena pacjenta - OIT
Description: Higiena pacjenta - OIT
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Rurki i maski krtaniowe
Description: Rurki i maski krtaniowe
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Uszczelki do morcelatora
Description: Uszczelki do morcelatora
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Blok-Elektrody operacyjne
Description: Blok-Elektrody operacyjne
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Igła transferowa
Description: Igła transferowa
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Blok-Obłożenia chirurgiczne
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Blok-Obłożenia specjalistyczne
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Papiery EKG,KTG, defibrylatory
Internal identifier: 38
Main classification (cpv): 22993000 Photosensitive, heat-sensitive or thermographic paper and paperboard
Lot: LOT-0039
Title: Dreny, drenaże
Description: Dreny, drenaże
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Wkłady do ssaków
Description: Wkłady do ssaków
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Spirometria
Description: Spirometria
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Opaski identyfikacyjne
Description: Opaski identyfikacyjne
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Filtry do myjki endoskopowej
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Blok-Uszczelki laparoskopia
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Gumki proktologiczne
Description: Gumki proktologiczne
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: Opatrunek wentylowany
Description: Opatrunek wentylowany
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Nebulizacja-OIT
Description: Nebulizacja-OIT
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Bronchofiberoskop AMBU-OIT
Description: Bronchofiberoskop AMBU-OIT
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Pościel wielorazowa
Description: Pościel wielorazowa
Internal identifier: 56
Main classification (cpv): 39500000 Textile articles
Lot: LOT-0057
Title: Koce grzewcze-OIT
Description: Koce grzewcze-OIT
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: Blok-Dreny do laparoskopii
Description: Blok-Dreny do laparoskopii
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: Wideolaryngoskop PROVU- OIT
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: Łyżki i rękojeści laryngoskopowe
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: Blok- Zestaw do ekstyrpacji żył
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: Ostrza do przecinania szwów
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: Czujniki i mankiety
Description: Czujniki i mankiety
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: Pojemniki na odpady
Description: Pojemniki na odpady
Internal identifier: 69
Main classification (cpv): 44619000 Other containers
Lot: LOT-0070
Title: Igły do znieczuleń
Description: Igły do znieczuleń
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: Pościel jednorazowa
Description: Pościel jednorazowa
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: Zestaw do nakłucia opłucnej
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: Cewniki do odsysania
Description: Cewniki do odsysania
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: Wyroby medyczne- różne
Description: Wyroby medyczne- różne
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: Filtr z ustnikiem do spirometru
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: Blok- Siatki chirurgiczne
Description: Blok- Siatki chirurgiczne
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: Cewniki dializacyjne - OIT
Description: Cewniki dializacyjne - OIT
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: Przyrząd do pomp infuzyjnych
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: Wkłady do CT
Description: Wkłady do CT
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: Kompresjoterapia
Description: Kompresjoterapia
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: Zestaw do cewnikowania
Description: Zestaw do cewnikowania
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: Terapia wysokim przepływem tlenu
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: Igły do portów naczyniowych
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: Odbarczanie odmy
Description: Odbarczanie odmy
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: System znakowania leków -OIT
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: Stapler skórny
Description: Stapler skórny
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: Narzędzia jednorazowe -OIT
Description: Narzędzia jednorazowe -OIT
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: System do zbiórki kału- OIT
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: Koreczki kraniki- OIT
Description: Koreczki kraniki- OIT
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: Maski, układy, obwody- OIT
Description: Maski, układy, obwody- OIT
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: Żele do pracowni EEG
Description: Żele do pracowni EEG
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: Zestaw do wkłuć i znieczuleń
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: Elektroda do defibrylatora
Description: Elektroda do defibrylatora
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: Próżnociąg
Description: Próżnociąg
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: Filtry do ssaka New Askir
Description: Filtry do ssaka New Askir
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: System do mocowania pochwy
Description: System do mocowania pochwy
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: Pieluchomajtki i chusteczki
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: Kable odprowadzeniowe do EKG
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: Kateter moczowodowy
Description: Kateter moczowodowy
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: Ochraniacze na obuwie
Description: Ochraniacze na obuwie
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: Folia operacyjna
Description: Folia operacyjna
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: Szyna palcowa
Description: Szyna palcowa
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: Gaza hemostatyczna
Description: Gaza hemostatyczna
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: Narzędzia jednorazowego użytku
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: Siatki wchłanialne
Description: Siatki wchłanialne
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: Klej do tkanek i siatek
Description: Klej do tkanek i siatek
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: Cewniki operacyjne
Description: Cewniki operacyjne
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: Klipsy polimerowe
Description: Klipsy polimerowe
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: Staplery laparoskopowe i otwarte
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: Siatki laparoskopowe
Description: Siatki laparoskopowe
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: Bezwęzłowe nici
Description: Bezwęzłowe nici
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: Akcesoria do TK
Description: Akcesoria do TK
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: Kardiologia-przetworniki
Description: Kardiologia-przetworniki
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: Chirurgia-sonda sengstakena
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: Worek do morcelacji
Description: Worek do morcelacji
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: Czujniki i przewody
Description: Czujniki i przewody
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: Czujniki
Description: Czujniki
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: Anoskop proktologiczny
Description: Anoskop proktologiczny
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: Kardiologia- wkłady
Description: Kardiologia- wkłady
Internal identifier: 139