641386-2026 - Ergebnis
Litauen – Bauleistungen im Hochbau – DARBO PROJEKTO PARENGIMAS IR RANGOS DARBAI PAGAL TECHNINĮ PROJEKTĄ „KULTŪROS PASKIRTIES PASTATO RESPUBLIKOS G. 40, PANEVĖŽYJE REKONSTRAVIMO PROJEKTAS (STASIO EIDRIGEVIČIAUS MENŲ CENTRO II ETAPAS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DARBO PROJEKTO PARENGIMAS IR RANGOS DARBAI PAGAL TECHNINĮ PROJEKTĄ „KULTŪROS PASKIRTIES PASTATO RESPUBLIKOS G. 40, PANEVĖŽYJE REKONSTRAVIMO PROJEKTAS (STASIO EIDRIGEVIČIAUS MENŲ CENTRO II ETAPAS)
Beschreibung: Šiuo pirkimu numatoma įsigyti darbo projekto parengimo paslaugas ir rangos darbus pagal techninį projektą „Kultūros paskirties pastato Respublikos g. 40, Panevėžyje rekonstravimo projektas (Stasio Eidrigevičiaus menų centro II etapas)“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0