641411-2025 - Ergebnis
Tschechien – Spielplatzausrüstungen – „V 00821B – Dům dětských skupin, Havlíčkova ulice, Hrušovany u Brna – dodávka mobiliáře a vybavení“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„V 00821B – Dům dětských skupin, Havlíčkova ulice, Hrušovany u Brna – dodávka mobiliáře a vybavení“
BeschreibungZadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 3 části: 1) Část 1: Mobiliář 2) Část 2: Zahrada – B – herní prvky a mobiliář 3) Část 3: Zahrada – A – dětské sportoviště V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1 nebo 2 nebo 3, případně na libovolnou kombinaci nebo všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00821B
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Mobiliář
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3).
Interne KennungČást 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
LosLOT-0003
TitelČást 3: Zahrada – A – dětské sportoviště
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5).
Interne KennungČást 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
LosLOT-0002
TitelČást 2: Zahrada – B – herní prvky a mobiliář
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4).
Interne KennungČást 2