2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-324/2025: Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, tj.: Część I - Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 300 m3 do: m. Niedźwiedź, Kłaj, Kuźnia Raciborska. Część II - Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 1747m3 do m. Bydgoszcz ul. Fabryczna, Gardeja Jamy, Nowy Dwór Wejherowski, Gdynia Redłowo, Chorągiewka, Kutno, Bożenkowo, Osówiec, Regny, Gałkówek, Leźnica Wielka, Nowy Glinnik, Rzucewo, Giżycko.
Vorherige Bekanntmachung: 439833-2025
Interne Kennung: SVA/4620-324/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 300 m3 do: m. Niedźwiedź, Kłaj, Kuźnia Raciborska.
Beschreibung: Przewidywane jednorazowe dostawy: JW. w m. Niedźwiedź, 32-090 Słomniki pow. krakowski – 8 m3 JW. w m. Kłaj, 32-015 Kłaj, pow. wielicki - 4 m3 JW. w m. Kuźnia Raciborska, ul. Arki Bożej 9 - 2 m3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.1 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 1747m3 do m. Bydgoszcz ul. Fabryczna, Gardeja Jamy, Nowy Dwór Wejherowski, Gdynia Redłowo, Chorągiewka, Kutno, Bożenkowo, Osówiec, Regny, Gałkówek, Leźnica Wielka, Nowy Glinnik, Rzucewo, Giżycko.
Beschreibung: Przewidywane jednorazowe dostawy: Bydgoszcz ul. Fabryczna – 2 m3 JW. w m. Gardeja Jamy, pow. kwidzyński – 4 m3 Nowy Dwór Wejherowski – 4–6 m3 Gdynia Redłowo – 2-3 m3 JW. w m. Chorągiewka pow. toruński – 7-10 m3 JW. w m. Kutno pow. kutnowski – 5- 12 m3 JW. w m. Bożenkowo pow. Bydgoski – 4-6 m3 JW. w m. Osówiec pow. bydgoski – 3-6 m3 JW. w m. Regny pow. Łódzki wschodni – 12 m3 JW. w m. Gałkówek pow. łódzki wschodni – 4-15 m3 JW. w m. Leźnica Wielka – 4-15 m3 JW. w m. Nowy Glinnik – 5-12 m3 JW. w m. Rzucewo, pow. pucki – 10 m3 JW. w m. Giżycko ul. Moniuszki – 3 - 5 m3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.2 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.